Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / U14 / Yellow - Green / -57 Kg
(Day 1)
4-22
Finito
Tamar Herrmann
Britch Academy
Won by points - 03:00
Yuval Beltran benuliel bjj
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-25
Finito
Hunter Raab
Soul Fighters AB
Won by points - 04:00
Gad Perez ATOS JIU-JITSU JERUSALEM
Male Gi / U14 / -62 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-26
Finito
Noam Zeleniy
Britch Academy
Won by Submission - 01:55
Noam Vaitzman Israel Survival Jiu-Jitsu
Male Gi / U18 / -52 Kg / White
(Day 1)
8-33
Finito
Yahel Petel
Soul Fighters AB
Noam Levitan Soul Fighters AB Won by points - 02:37
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-21
Finito
Priel Vaknin
N.S.F - Negev
Won by points - 02:00
רני ויסר Checkmat Israel
Male Gi / U14 / -52 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-25
Finito
Eliav Partouche
Soul Fighters AB
Noam Yanko Checkmat Cohen Brothers Won by points - 03:00
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-30
Finito
Shaked Vaizman
LOBO TEAM
Won by points - 03:00
Adva Nahshon Soul Fighters AB
Female Gi / U14 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
3-27
Finito
Neomi Frishta
N.S.F - Negev
Won by Submission - 01:53
Roni Horovitz Filipenkobjj
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-22
Finito
ILAY MORDEHAI
N.S.F - Negev
אמרי מרקו Soul Fighters AB Won by points - 02:00
Male No-Gi / U14 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
8-35
Finito
Naor Alhazov
LOBO TEAM
Shahar Kachtan Budo art team BJJ & MMA Won by points - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 52+ Kg
(Day 1)
4-23
Finito
Yonatan Deri
Israel Survival Jiu-Jitsu
Itay Shalmayev N.S.F - Negev Won by Submission - 01:11
Male Gi / U14 / -52 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-26
Finito
דויד יונתן עופר
Soul Fighters AB
Won by Submission - 01:25
YONATAN PERTSOVE Britch Academy
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-26
Finito
Idan Ataly
Britch Academy
Won by Submission - 00:42
Elvis Lulko ATOS JIU-JITSU JERUSALEM
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-31
Finito
Hoshen Tzadik
Soul Fighters AB
Sapir Barel Israel Survival Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:16
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
5-23
Finito
Niv Gal
Filipenkobjj
עוז פרץ N.S.F - Negev Won by Submission - 01:12
Female Gi / U14 / Yellow - Green / -57 Kg
(Day 1)
4-24
Finito
Tamar Herrmann
Britch Academy
Kristina Golikov Soul Fighters AB Won by Submission - 01:31
Female No-Gi / U12 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
5-24
Finito
Danielle Volkov
Israel Survival Jiu-Jitsu
GAYA LEBEDINSKY Soul Fighters AB Won by Submission - 02:13
Male Gi / U18 / -52 Kg / White
(Day 1)
8-36
Finito
Yahel Petel
Soul Fighters AB
Noam Levitan Soul Fighters AB Won by points - 04:00
Female Gi / U14 / White - Grey / 57+ Kg
(Day 1)
4-25
Finito
Yael Dahan
Soul Fighters AB
Abigail Almog Team Bert Won by Submission - 02:19
Male Gi / U18 / -56 Kg / Blue - Black
(Day 1)
1-32
Finito
Ben Maor
Soul Fighters AB
Ayman Halabi Soul Fighters AB Won by points - 04:00
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-27
Finito
Oded Damari Rochman
Checkmat Israel
Won by Disqualification (disqualification) - 00:30
Nadav Keshet Soul Fighters AB
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-27
Finito
Hunter Raab
Soul Fighters AB
Liav Ben Yair Soul Fighters AB Won by Submission - 01:32
Male No-Gi / U14 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
8-37
Finito
Naor Alhazov
LOBO TEAM
Won by Submission - 00:28
גל ברבר Israel Survival Jiu-Jitsu
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-28
Finito
Idan Ataly
Britch Academy
Won by Submission - 01:45
Rei Strugano Soul Fighters AB
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-28
Finito
Ofir Kalish
GUARD MARTIAL ARTS
Yuval Kroutoro Soul Fighters AB Won by Submission - 00:28
Male Gi / U16 / -62 Kg / White - Grey
(Day 1)
7-23
Finito
Ilay Bronsky
soulfighter-modiin
Omri Atlan Soul Fighters AB Won by points - 03:00
Male No-Gi / U14 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
8-39
Finito
גל ברבר
Israel Survival Jiu-Jitsu
Shahar Kachtan Budo art team BJJ & MMA Won by points - 03:00
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
5-25
Finito
Niv Gal
Filipenkobjj
עוז פרץ N.S.F - Negev Won by Submission - 01:21
Female Gi / U14 / Yellow - Green / -57 Kg
(Day 1)
4-26
Finito
Kristina Golikov
Soul Fighters AB
Won by Submission - 01:22
Yuval Beltran benuliel bjj
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-29
Finito
Oz Choehn
Soul Fighters TLV
Fedor Babenkov Soul Fighters AB Won by points - 04:00
Male No-Gi / U18 / White / -77 Kg
(Day 1)
1-33
Finito
הראל נבגאוקר
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:57
LEQSO Kamkhadze LOBO TEAM
Male No-Gi / U16 / White - Grey / -56 Kg
(Day 1)
6-29
Finito
Itay Galanti
Checkmat Israel
Won by points - 03:00
Amit Susid ABISROR MMA