Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / U10 / -25 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
5-6
Završeno
Refael Toledano
Soul Fighters AB
Rani Cohen Checkmat Israel Pobeda po poenima - 02:00
Male Gi / U12 / -36 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-8
Završeno
Liam Plotkin
Soul Fighters AB
Pobeda po poenima - 03:00
Semyon Iagovkin Checkmat Israel
Female Gi / U12 / Yellow - Green / -32 Kg
(Day 1)
7-5
Završeno
Romi Tedri
Soul Fighters AB
Pobeda po poenima - 03:00
Shay Halili Budo art team BJJ & MMA
Male Gi / U12 / -32 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-7
Završeno
Ben Bitan
Israel Survival Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:15
Arbel Marciano Soul Fighters AB
Male Gi / U10 / -25 Kg / White - Grey
(Day 1)
2-7
Završeno
תומר קאופמן
Soul Fighters AB
Pobeda po poenima - 02:00
ארבל מזרחי Budo art team BJJ & MMA
Male Gi / U12 / -28 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-7
Završeno
ניתאי גבצו
Soul Fighters AB
Pobeda po poenima - 03:00
Guy Koskov OHANA -Martial Arts Academy
Male Gi / U10 / -28 Kg / White - Grey
(Day 1)
4-4
Završeno
Eden Ramras
Soul Fighters AB
Pobeda po poenima - 02:00
Ori Taub soulfighter-modiin
Male Gi / U12 / -32 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-8
Završeno
Eviatar Knaan
soulfighter-modiin
Pobeda po poenima - 03:00
Itamar Moshe Soul Fighters AB
Male Gi / U14 / -36 Kg / White - Grey
(Day 1)
5-7
Završeno
Erel Levy
TEAM WEIZMANN MMA
Johnathan Abramov Britch Academy Pobedio Završnicom - 00:15
Female Gi / U10 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
2-4
Završeno
ענבר גוזמן
Budo art team BJJ & MMA
Liya Menaker Soul Fighters AB Pobeda po poenima - 02:00
Male Gi / U12 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-12
Završeno
Lavi Israelov
Filipenkobjj
Lenny Boaron Soul Fighters AB Pobeda po poenima - 03:00
Male Gi / U12 / -40 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-5
Završeno
Arik Sidik
Soul Fighters AB
Pobedio Završnicom - 02:35
Tom Lasri Soul Fighters AB
Male Gi / U10 / -28 Kg / White - Grey
(Day 1)
4-6
Završeno
אמרי מרקו
Soul Fighters AB
ILAY MORDEHAI N.S.F - Negev Pobeda po poenima - 02:00
Male Gi / U10 / -36 Kg / White - Grey
(Day 1)
6-5
Završeno
Edan Ben Gad
soulfighter-modiin
Pobeda po poenima - 02:00
Aaron Mizrahi Soul Fighters TLV
Male Gi / U10 / -25 Kg / White - Grey
(Day 1)
2-5
Završeno
תומר קאופמן
Soul Fighters AB
Pobedio Završnicom - 01:08
Aylon Kaner Soul Fighters AB
Male Gi / U10 / -36 Kg / White - Grey
(Day 1)
6-6
Završeno
Priel Vaknin
N.S.F - Negev
Pobedio Završnicom - 01:45
Dan Yosef Soul Fighters AB
Male Gi / U12 / -28 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-8
Završeno
ניתאי גבצו
Soul Fighters AB
Pobeda po poenima - 03:00
Guy Koskov OHANA -Martial Arts Academy
Male Gi / U14 / -40 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
7-4
Završeno
Itay Edri
Soul Fighters AB
Pobeda po poenima - 03:00
Ethan Saar Ryss Checkmat Israel
Male Gi / U12 / -32 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-9
Završeno
Ben Bitan
Israel Survival Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
נעם אבוחצירא Britch Academy
Male Gi / U12 / -36 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-9
Završeno
Joseph Toledano
Soul Fighters AB
Semyon Iagovkin Checkmat Israel Pobedio Završnicom - 01:11
Male Gi / U10 / -25 Kg / White - Grey
(Day 1)
2-6
Završeno
Daniel Karakis
Soul Fighters AB
Pobedio Završnicom - 01:56
Martin Shishkin Soul Fighters AB
Male Gi / U8 / -22 Kg / White - Grey
(Day 1)
4-5
Završeno
נוי וקנין
N.S.F - Negev
Pobeda po poenima - 02:00
Liam Sed Budo art team BJJ & MMA
Female Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
6-7
Završeno
סופי קורוסטשבסקי
Britch Academy
Ella Ariel Britch Academy Pobedio Završnicom - 01:04
Male Gi / U14 / -36 Kg / White - Grey
(Day 1)
5-5
Završeno
Yakov Sadik
Soul Fighters AB
Erel Levy TEAM WEIZMANN MMA Pobeda po poenima - 03:00
Male Gi / U12 / -36 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
Male Gi / U12 / -32 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-10
Završeno
Eviatar Knaan
soulfighter-modiin
לאון סנדלרסקי The Israeli Academy of BJJ & MMA Pobedio Završnicom - 00:26
Male No-Gi / U14 / Yellow - Green / -48 Kg
(Day 1)
6-8
Završeno
Daniel Boaron
Soul Fighters AB
Yahav Fadel Filipenkobjj Pobeda po poenima - 03:00
Male Gi / U12 / -40 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-9
Završeno
Arik Sidik
Soul Fighters AB
Tom Lasri Soul Fighters AB Pobedio Završnicom - 00:29
Male Gi / U12 / -32 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-11
Završeno
Evyatar Frishta
N.S.F - Negev
Liav Malka N.S.F - Negev Pobeda po poenima - 03:00
Male Gi / U12 / -36 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-11
Završeno
Naor Malka
Britch Academy
Pobedio Završnicom - 00:52
Liam Plotkin Soul Fighters AB
Male Gi / U12 / -40 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-8
Završeno
עוז פרץ
N.S.F - Negev
Pobedio Završnicom - 00:18
Niv Gal Filipenkobjj
Male Gi / U12 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-13
Završeno
Shai Fahima
Soul Fighters AB
Pobeda po poenima - 03:00
Bar Cohen Soul Fighters AB