Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
2-19
انتهى
Dl Adel
Soul Fighters AB
Won by Submission - 02:17
Sapir Barel Israel Survival Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -46 kg
(Day 1)
6-19
انتهى
Itamar Berkner
Israel Survival Jiu-Jitsu
Guy Vaitzman Israel Survival Jiu-Jitsu Won by Decision
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-17
انتهى
Matan Revivo
Israel Survival Jiu-Jitsu
Chaim Nerenberg Burns BJJ / Kill Cliff FC Won by Submission - 03:27
Boys No-Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)
2-22
انتهى
Roi Shtoff
Soul Fighters AB
Won by points - 03:00
Lior Gimpelson TEAM MOREIRA ISRAEL
Boys No-Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
5-13
انتهى
Lior Mudahi
Soul Fighters AB
Imnoal Pinahsov N.S.F - Negev Won by Submission - 00:06
Boys No-Gi / Yellow - Green / Junior II (11yrs) / -37 kg
(Day 1)
7-14
انتهى
Dor Philosof
Elite Fighters Israel
Nahal Yakobov Checkmat Israel Won by points - 03:00
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-15
انتهى
Alon Frish
Israel Survival Jiu-Jitsu
Liaev Malca N.S.F - Negev Won by Submission - 01:11
Boys No-Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
5-14
انتهى
Yehonatan Schewartz
TEAM MOREIRA ISRAEL
Won by Submission - 01:15
Liroi Ohana N.S.F - Negev
Boys No-Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -34 kg
(Day 1)
7-15
انتهى
Noam Zwly
Elite Fighters Israel
Won by points - 03:00
Nir Peer Jaegermann Budo art team BJJ & MMA
Girls No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
2-20
انتهى
Sapir Barel
Israel Survival Jiu-Jitsu
Liron Izanman N.S.F - Negev Won by Submission - 00:32
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Day 1)
6-21
انتهى
Adi Zalk
MMA TEAM HASID
Lior Harush X-arts Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-18
انتهى
Aviran Amoyal
Nova Geracao Davie
Won by Submission - 02:52
Daniel Blankovich Soul Fighters AB
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-16
انتهى
Liam Plotkin
Soul Fighters AB
Won by points - 03:00
Idan Pashiav N.S.F - Negev
Boys No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -46 kg
(Day 1)
6-20
انتهى
Oriya Peled
TEAM MOREIRA ISRAEL
Guy Vaitzman Israel Survival Jiu-Jitsu Won by Decision - 03:00
Boys No-Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
5-15
انتهى
Yehonatan Schewartz
TEAM MOREIRA ISRAEL
Won by Submission - 03:00
Liroi Ohana N.S.F - Negev
Boys No-Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)
2-23
انتهى
Lior Gimpelson
TEAM MOREIRA ISRAEL
Agam Ochman Soul Fighters AB Won by Submission - 01:09
Boys No-Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / -50 kg
(Day 1)
7-17
انتهى
Omer Goldstein
Israel Survival Jiu-Jitsu
Arial Maymon N.S.F - Negev Won by Submission - 00:32
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -19 kg
(Day 1)
8-8
انتهى
Roi Ben Shimol
Soul Fighters AB
Adar Shamir Benoliel Jiu jitsu academy Won by points - 00:01
Boys No-Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -34 kg
(Day 1)
7-16
انتهى
Noam Zwly
Elite Fighters Israel
Won by Submission - 02:25
Nir Peer Jaegermann Budo art team BJJ & MMA
Boys No-Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -43 kg
(Day 1)
8-11
انتهى
Raphael Elmadawe
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:21
Lyor Shumkin Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-17
انتهى
Noam Ruviditch Forma
Soul Fighters AB
Liaev Malca N.S.F - Negev Won by Submission
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-19
انتهى
Sahar Lavie
Checkmat Israel
Won by points - 05:00
Lotan Suissa Soul Fighters AB
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -71,0 kg (Middle)
(Day 1)
2-24
انتهى
Itai Levitan
Soul Fighters AB
David Shali Spider Academy by Piter Taube Won by Submission - 01:58
Male No-Gi / Pro / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
6-23
انتهى
Amit Burshtein
Soul Fighters AB
Won by Submission - 03:42
Michael Shapira Soul Fighters AB
Male Contact / Aspirants (16-17) years / -65Kg
(Day 1)
4-7
انتهى
Maor Azavi
Israel Survival Jiu-Jitsu
Maor Haroosh Soul Fighters AB Won by Submission - 02:04
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-18
انتهى
Aviv Engel
Soul Fighters AB
Won by Submission - 01:19
Alon Frish Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-20
انتهى
Emanuel Nerayev
Zev Schachter Atos Jerusalem Won by points - 05:00
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-20
انتهى
Liaev Malca
N.S.F - Negev
Won by Submission - 00:27
Liam Plotkin Soul Fighters AB
Boys No-Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -34 kg
(Day 1)
4-10
انتهى
Aslan Guscha
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Itay Edri Soul Fighters AB Won by Submission - 00:08
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -19 kg
(Day 1)
8-9
انتهى
Roi Ben Shimol
Soul Fighters AB
Liroy Solomon Kahlon Soul Fighters AB Won by points - 02:00
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -56,0 kg (Light feather)
(Day 1)
3-21
انتهى
Ronel Dadon
Soul Fighters AB
Won by points - 04:00
Eliya Magidish N.S.F - Negev
Boys No-Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / -50 kg
(Day 1)
7-18
انتهى
Omer Goldstein
Israel Survival Jiu-Jitsu
Arial Maymon N.S.F - Negev Won by Submission - 01:40