Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Contact / Aspirants (16-17) years / -65Kg
(Day 1)
4-8
انتهى
Maor Haroosh
Soul Fighters AB
Matan David Israel Survival Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:37
Male No-Gi / Pro / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
6-24
انتهى
Rotem Belker
Soul Fighters AB
Won by Submission - 04:21
Rwy Ben Zaken TEAM MOREIRA ISRAEL
Boys No-Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)
7-19
انتهى
Ben Maor
Soul Fighters AB
Won by points - 03:00
Nal Shapso Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Boys No-Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -43 kg
(Day 1)
8-12
انتهى
Raphael Elmadawe
Soul Fighters AB
Won by Submission - 03:00
Lyor Shumkin Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -71,0 kg (Middle)
(Day 1)
2-25
انتهى
Itai Levitan
Soul Fighters AB
Won by Submission - 01:01
David Shali Spider Academy by Piter Taube
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-21
انتهى
Orrie Rosenski
Checkmat Israel
Daniel Blankovich Soul Fighters AB Won by Submission - 01:27
Boys No-Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -34 kg
(Day 1)
4-11
انتهى
Aslan Guscha
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Itay Edri Soul Fighters AB Won by Submission - 01:36
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Day 1)
6-22
انتهى
Adi Zalk
MMA TEAM HASID
Lior Harush X-arts Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-22
انتهى
Tom Shabalin
Glam Team
Won by Submission - 01:07
Emanuel Nerayev
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-23
انتهى
Chaim Nerenberg
Burns BJJ / Kill Cliff FC
Aviran Amoyal Nova Geracao Davie Won by Submission - 02:58
Male No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Day 1)
3-24
انتهى
Daniel Matveev
no team - israel
Kobi Shloma N.S.F - Negev Won by Submission - 02:36
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -71,0 kg (Middle)
(Day 1)
2-26
انتهى
Itai Levitan
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:50
David Shali Spider Academy by Piter Taube
Boys No-Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -49 kg
(Day 1)
4-14
انتهى
Noam Vaitzman
Israel Survival Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Eliav Partouche Soul Fighters AB
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -19 kg
(Day 1)
8-10
انتهى
Liroy Solomon Kahlon
Soul Fighters AB
Won by points - 02:00
Adar Shamir Benoliel Jiu jitsu academy
Male No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Day 1)
3-25
انتهى
Bar Kremer
Team Parisi
Won by Submission - 04:11
Israel Alon Soul Fighters AB
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-24
انتهى
Sahar Lavie
Checkmat Israel
Zev Schachter Atos Jerusalem Won by Submission - 02:22
Boys No-Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -49 kg
(Day 1)
4-15
انتهى
Noam Vaitzman
Israel Survival Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Edris Kobla ronen saida academy mma , bjj , kickboxing
Male No-Gi / Pro / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
6-25
انتهى
Amit Burshtein
Soul Fighters AB
Won by points - 06:00
Rotem Belker Soul Fighters AB
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -66,0 kg (Light)
(Day 1)
5-16
انتهى
Maor Haroosh
Soul Fighters AB
Eliav Hassan Spider Academy by Piter Taube Won by Submission - 03:45
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-29
انتهى
Roey Lion
Spider Academy by Piter Taube
Ilay Peltz Soul Fighters AB Won by Submission - 00:36
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -56,0 kg (Light feather)
(Day 1)
3-22
انتهى
Ronel Dadon
Soul Fighters AB
Daniel Jacobson Soul Fighters AB Won by Submission - 00:42
Male No-Gi / Pro / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
6-26
انتهى
Rwy Ben Zaken
TEAM MOREIRA ISRAEL
Michael Shapira Soul Fighters AB Won by Submission - 02:16
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
2-31
انتهى
Ilan Teiman
Soul Fighters AB
Won by points - 02:00
Imri Marco Elite Fighters Israel
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-25
انتهى
Daniel Blankovich
Soul Fighters AB
Won by Submission - 04:51
Matan Revivo Israel Survival Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -34 kg
(Day 1)
8-13
انتهى
Shilo Levi
N.S.F - Negev
Ethan Saar Ryss Israel Survival Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Boys No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -38 kg
(Day 1)
4-17
انتهى
YAHLI Asiag
Israel Survival Jiu-Jitsu
Lioz Zimin TEAM MOREIRA ISRAEL Won by Submission - 01:39
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-34
انتهى
Yannai Cohen
Britch Academy
Noam Ruviditch Forma Soul Fighters AB Won by Submission - 01:03
Boys No-Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -54 kg
(Day 1)
8-15
انتهى
Roslan Napso
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Won by Submission - 01:21
Yoav Yoktan Israel Survival Jiu-Jitsu
Female No-Gi / White / Adult / -71,0 kg (Medium heavy)
(Day 1)
7-22
انتهى
Orit Mola
Soul Fighters AB
Shai Auerbach MMA TEAM HASID Won by points - 05:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
2-32
انتهى
Ilan Teiman
Soul Fighters AB
Won by points - 02:00
Ivri Triger Soul Fighters AB
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -61,0 kg (Feather)
(Day 1)
6-27
انتهى
Matan David
Israel Survival Jiu-Jitsu
Itamar Evgi TEAM MOREIRA ISRAEL Won by Submission - 02:38
Boys No-Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)