Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -48 Kg
(Day 1)
3-17
Finished
איתמר לייביצקי
Israel Survival Jiu-Jitsu
Ariel Lisha ABISROR MMA Won by Submission - 00:54
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-11
Finished
Evyatar Frishta
N.S.F - Negev
Won by points - 03:00
Ovadia Lavi Team Lavi
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-17
Finished
Hunter Raab
Soul Fighters AB
דניאל גייקובסון Soul Fighters AB Won by points - 04:00
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
5-19
Finished
Semyon Iagovkin
Checkmat Israel
Liav Malka N.S.F - Negev Won by Submission - 02:16
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 32+ Kg
(Day 1)
8-21
Finished
Ben Bitan
Israel Survival Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:14
ניתאי גבצו Soul Fighters AB
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 32+ Kg
(Day 1)
8-22
Finished
Eric Sosna
Israel Survival Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:59
Uri Milstain Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-13
Finished
Alon Frish
Israel Survival Jiu-Jitsu
Itay Milstain Israel Survival Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Male Gi / U14 / -44 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-24
Finished
Yaniv Leyfer
Britch Academy
Won by Submission - 02:07
Ben Ronen Team Bert
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -44 Kg
(Day 1)
3-20
Finished
Lenny Boaron
Soul Fighters AB
Lavi Israelov Filipenkobjj Won by Submission - 02:22
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-18
Finished
Yonatan Baror
Israel Survival Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Arik Sidik Soul Fighters AB
Female Gi / U18 / Blue - Black / -70 Kg
(Day 1)
6-18
Finished
Abigail Matsko
Soul Fighters AB
Lia Shalev Soul Fighters AB Won by points - 04:00
Male Gi / U14 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
1-21
Finished
Yahav Fadel
Filipenkobjj
Won by points - 03:00
Yon Loza Britch Academy
Female Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
4-17
Finished
אושרי לנקרי
Soul Fighters AB
Won by points - 03:00
Shahar Entenberg Filipenkobjj
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-14
Finished
Mahamod Saif
GLADIATOR MMA&fitness
Won by Submission - 00:34
יוגב רשף Soul Fighters TLV
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
2-17
Finished
Nehoray Mazor
Israel Survival Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:12
פיודור ציפקין Soul Fighters AB
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-9
Finished
Jonathan Raihshtat
N.S.F - Negev
Won by points - 02:00
Eden Ramras Soul Fighters AB
Male Gi / U14 / -44 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-26
Finished
Ben Ronen
Team Bert
Itamar Kalfa N.S.F - Negev Won by points - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-19
Finished
Michael Schneider
Israel Survival Jiu-Jitsu
Afek Kachtan Budo art team BJJ & MMA Won by points - 03:00
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-15
Finished
Yotam Noor
Israel Survival Jiu-Jitsu
Aaron Mizrahi Soul Fighters TLV Won by points - 02:00
Male Gi / U14 / -40 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-23
Finished
Or Ephrat
Israel
Won by Submission - 01:30
Roi Klein Soul Fighters AB
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -44 Kg
(Day 1)
3-22
Finished
Bar Cohen
Soul Fighters AB
Shai Fahima Soul Fighters AB Won by points - 03:00
Female Gi / U18 / Blue - Black / -70 Kg
(Day 1)
6-19
Finished
Noya Miller
Soul Fighters AB
Aya Cohen INFINITY Won by points - 01:09
Male No-Gi / U10 / Yellow - Green / -25 Kg
(Day 1)
7-9
Finished
Shahar Omer
Checkmat Israel
Almog Goldfarb Filipenkobjj Won by Submission - 00:54
Male Gi / U14 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
8-27
Finished
Amit Yonasi
Britch Academy
Won by points - 03:00
Omer Jacoby Checkmat Israel
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -25 Kg
(Day 1)
4-18
Finished
Shimon Levin
LOBO TEAM
Daniel Karakis Soul Fighters AB Won by points - 02:00
Male Gi / U14 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
1-24
Finished
Yahav Fadel
Filipenkobjj
Won by Submission - 00:54
Lee Dekel Checkmat Israel
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-11
Finished
Beeri Stefansko
N.S.F - Negev
אמרי מרקו Soul Fighters AB Won by Submission - 00:13
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-16
Finished
Evyatar Frishta
N.S.F - Negev
Won by Submission - 01:54
לאון סנדלרסקי The Israeli Academy of BJJ & MMA
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-14
Finished
Eden Ramras
Soul Fighters AB
Neorai Refal LOBO TEAM Won by Submission - 01:32
Male Gi / U14 / -52 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-20
Finished
Noam Yanko
Checkmat Cohen Brothers
דויד יונתן עופר Soul Fighters AB Won by points - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -48 Kg
(Day 1)
3-21
Finished
איתמר לייביצקי
Israel Survival Jiu-Jitsu
Ariel Lisha ABISROR MMA Won by Submission - 00:24
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-25
Finished
Hoshen Tzadik
Soul Fighters AB
Adva Nahshon Soul Fighters AB Won by Submission - 00:43