Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -48 Kg
(Day 1)
3-17
Gotowy
איתמר לייביצקי
Israel Survival Jiu-Jitsu
Ariel Lisha ABISROR MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-11
Gotowy
Evyatar Frishta
N.S.F - Negev
Wygrana na punkty - 03:00
Ovadia Lavi Team Lavi
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-17
Gotowy
Hunter Raab
Soul Fighters AB
דניאל גייקובסון Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 04:00
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
5-19
Gotowy
Semyon Iagovkin
Checkmat Israel
Liav Malka N.S.F - Negev Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 32+ Kg
(Day 1)
8-21
Gotowy
Ben Bitan
Israel Survival Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
ניתאי גבצו Soul Fighters AB
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 32+ Kg
(Day 1)
8-22
Gotowy
Eric Sosna
Israel Survival Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Uri Milstain Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-13
Gotowy
Alon Frish
Israel Survival Jiu-Jitsu
Itay Milstain Israel Survival Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / U14 / -44 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-24
Gotowy
Yaniv Leyfer
Britch Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Ben Ronen Team Bert
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -44 Kg
(Day 1)
3-20
Gotowy
Lenny Boaron
Soul Fighters AB
Lavi Israelov Filipenkobjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-18
Gotowy
Yonatan Baror
Israel Survival Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Arik Sidik Soul Fighters AB
Female Gi / U18 / Blue - Black / -70 Kg
(Day 1)
6-18
Gotowy
Abigail Matsko
Soul Fighters AB
Lia Shalev Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / U14 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
1-21
Gotowy
Yahav Fadel
Filipenkobjj
Wygrana na punkty - 03:00
Yon Loza Britch Academy
Female Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
4-17
Gotowy
אושרי לנקרי
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 03:00
Shahar Entenberg Filipenkobjj
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-14
Gotowy
Mahamod Saif
GLADIATOR MMA&fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
יוגב רשף Soul Fighters TLV
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
2-17
Gotowy
Nehoray Mazor
Israel Survival Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
פיודור ציפקין Soul Fighters AB
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-9
Gotowy
Jonathan Raihshtat
N.S.F - Negev
Wygrana na punkty - 02:00
Eden Ramras Soul Fighters AB
Male Gi / U14 / -44 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-26
Gotowy
Ben Ronen
Team Bert
Itamar Kalfa N.S.F - Negev Wygrana na punkty - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-19
Gotowy
Michael Schneider
Israel Survival Jiu-Jitsu
Afek Kachtan Budo art team BJJ & MMA Wygrana na punkty - 03:00
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-15
Gotowy
Yotam Noor
Israel Survival Jiu-Jitsu
Aaron Mizrahi Soul Fighters TLV Wygrana na punkty - 02:00
Male Gi / U14 / -40 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-23
Gotowy
Or Ephrat
Israel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Roi Klein Soul Fighters AB
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -44 Kg
(Day 1)
3-22
Gotowy
Bar Cohen
Soul Fighters AB
Shai Fahima Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 03:00
Female Gi / U18 / Blue - Black / -70 Kg
(Day 1)
6-19
Gotowy
Noya Miller
Soul Fighters AB
Aya Cohen INFINITY Wygrana na punkty - 01:09
Male No-Gi / U10 / Yellow - Green / -25 Kg
(Day 1)
7-9
Gotowy
Shahar Omer
Checkmat Israel
Almog Goldfarb Filipenkobjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Male Gi / U14 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
8-27
Gotowy
Amit Yonasi
Britch Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Omer Jacoby Checkmat Israel
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -25 Kg
(Day 1)
4-18
Gotowy
Shimon Levin
LOBO TEAM
Daniel Karakis Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 02:00
Male Gi / U14 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
1-24
Gotowy
Yahav Fadel
Filipenkobjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Lee Dekel Checkmat Israel
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-11
Gotowy
Beeri Stefansko
N.S.F - Negev
אמרי מרקו Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-16
Gotowy
Evyatar Frishta
N.S.F - Negev
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
לאון סנדלרסקי The Israeli Academy of BJJ & MMA
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-14
Gotowy
Eden Ramras
Soul Fighters AB
Neorai Refal LOBO TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Male Gi / U14 / -52 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-20
Gotowy
Noam Yanko
Checkmat Cohen Brothers
דויד יונתן עופר Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -48 Kg
(Day 1)
3-21
Gotowy
איתמר לייביצקי
Israel Survival Jiu-Jitsu
Ariel Lisha ABISROR MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-25
Gotowy
Hoshen Tzadik
Soul Fighters AB
Adva Nahshon Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43