Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / U16 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
4-28
Gotowy
Itamar Bert
Team Bert
David Asailov Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 03:00
Male No-Gi / U14 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
5-30
Gotowy
Fahima Aaron
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 03:00
Itay Edri Soul Fighters AB
Male Gi / U18 / -77 Kg / Blue - Black
(Day 1)
4-29
Gotowy
אורי זרבל
Soul Fighters AB
Tommy Boaron Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Male Gi / U16 / -62 Kg / White - Grey
(Day 1)
7-28
Gotowy
Omri Atlan
Soul Fighters AB
Shai Tick Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Male Gi / U16 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
4-31
Gotowy
David Asailov
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 03:00
Yehonathan Litan Soul Fighters AB
Male Gi / U16 / +69 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-35
Gotowy
Guy Hertzmann-Resnik
Team Bert
Dvir Arviv Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Male Gi / U16 / -62 Kg / White - Grey
(Day 1)
7-29
Gotowy
שלו בן דוד
Israel Survival Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Igor Amirov Britch Academy
Male No-Gi / U18 / White / -77 Kg
(Day 1)
1-40
Gotowy
הראל נבגאוקר
Soul Fighters AB
Ofri Knafo Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-34
Gotowy
Lior Shmulko
Macabi Nof hagalil
Oz Choehn Soul Fighters TLV Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Female Gi / U16 / White - Grey / -63 Kg
(Day 1)
5-31
Gotowy
Odelia Bakshi
Team Bert
Wygrana na punkty - 03:00
ימית ארנקוב Britch Academy
Male No-Gi / U18 / White / -56 Kg
(Day 1)
6-34
Gotowy
Ariel Maimon
N.S.F - Negev
Wygrana na punkty - 04:00
Enzo Guedj Soul Fighters AB
Male Gi / U16 / -62 Kg / White - Grey
(Day 1)
7-30
Gotowy
Ilay Bronsky
soulfighter-modiin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Amir Fadlon Israel Survival Jiu-Jitsu
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-35
Gotowy
Ofir Kalish
GUARD MARTIAL ARTS
Nadav Keshet Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / U16 / +69 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-36
Gotowy
רועי שטוף
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 03:00
Aviv Hania N.S.F - Negev
Male Gi / U21 / -77 Kg / White
(Day 1)
Male Gi / U21 / 85+ Kg / White
(Day 1)
1-41
Gotowy
הראל נבגאוקר
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 04:00
Ittai Kholmyansky
Male Gi / U16 / -62 Kg / White - Grey
(Day 1)
7-31
Gotowy
Koren Tomer
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Almog Haziza Soul Fighters AB
Male No-Gi / U14 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
5-32
Gotowy
Itay Edri
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Ethan Saar Ryss Checkmat Israel
Male Gi / U16 / -52 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
3-37
Gotowy
Eden Yarden
Erez Malka Britch Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Male Gi / U21 / -69 Kg / Blue - Black
(Day 1)
8-44
Gotowy
Denis Babenkov
Soul Fighters AB
Ron Degtyar Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 04:00
Female Gi / U16 / White - Grey / -63 Kg
(Day 1)
5-33
Gotowy
Odelia Bakshi
Team Bert
ימית ארנקוב Britch Academy Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-36
Gotowy
Oz Choehn
Soul Fighters TLV
Oded Damari Rochman Checkmat Israel Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Male Gi / U18 / -69 Kg / White
(Day 1)
3-38
Gotowy
Israel Agivaiev
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 04:00
נבו קולין
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-37
Gotowy
Nadav Keshet
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 04:00
Ilay Ben Zecharia Soul Fighters AB
Male Gi / U21 / 85+ Kg / White
(Day 1)
1-42
Gotowy
Itay Cohavi
Soul Fighters AB
נחמן טייב soul.fighters. Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Male Gi / U16 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
5-34
Gotowy
ליאון כהן
Checkmat Israel
Wygrana na punkty - 02:07
Eden Gamliel Soul Fighters AB
Male Gi / U21 / -77 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-39
Gotowy
לביא בן עוזרי
Glam Team
Tamir Barham Team ISR-MMAF Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / U21 / -77 Kg / White
(Day 1)
8-46
Gotowy
שי נחמני
Spartacus jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Noam Avitzror Tap out
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-38
Gotowy
Yuval Kroutoro
Soul Fighters AB
Fedor Babenkov Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / U21 / 85+ Kg / White
(Day 1)
1-43
Gotowy
Ittai Kholmyansky
Wygrana na punkty - 04:00
Itay Cohavi Soul Fighters AB
Female Gi / U16 / White - Grey / -63 Kg
(Day 1)
5-35
Gotowy
Odelia Bakshi
Team Bert
ימית ארנקוב Britch Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Male Gi / U16 / -62 Kg / White - Grey
(Day 1)
7-32
Gotowy
Ilay Bronsky
soulfighter-modiin
Wygrana na punkty - 03:00
Igor Amirov Britch Academy