Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Master 1 (30+) / -94 Kg / Blue - Black
(Day 1)
7-59
Gotowy
Artur Bakro
Soul Fighters AB
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:47
Kobi Benisti Soul Fighters AB
Male No-Gi / U21 / Pro / -77 Kg
(Day 1)
8-74
Gotowy
Leo Schwebel
GRACIE TAMPA SOUTH
לביא בן עוזרי Glam Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:55
Male No-Gi / Adults / White / -69 Kg
(Day 1)
2-77
Gotowy
Tarek Amsha
Kitober bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
שחר קסיס Soul Fighters AB
Male No-Gi / U21 / White / -69 Kg
(Day 1)
6-66
Gotowy
Asaf Guetta
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Yali Gil Soul Fighters AB
Female No-Gi / Adults / White / -63 Kg
(Day 1)
5-65
Gotowy
Yuval Lugasi
Soul Fighters AB
Sarah Gaidi Team Bert Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Male No-Gi / U21 / White / -69 Kg
(Day 1)
6-67
Gotowy
Yoad Tausi
Soul Fighters AB
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Haim Levi Tap out
Male Gi / Master 1 (30+) / -94 Kg / Blue - Black
(Day 1)
7-61
Gotowy
Artur Bakro
Soul Fighters AB
Yonatan Graber Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Male No-Gi / Adults / White / -85 Kg
(Day 1)
4-59
Gotowy
Ahmad Masarwa
Brothers mma
Sean Greenzaid Teampact Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / U21 / Pro / -77 Kg
(Day 1)
8-77
Gotowy
Meitar Rosenfeld
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 05:00
עידו ברש Atos Jerusalem
Male No-Gi / Adults / White / -69 Kg
(Day 1)
2-79
Gotowy
Ariel Micailov
Soul Fighters AB
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:00
Ilan D Soul Fighters AB
Male No-Gi / Adults / White / -85 Kg
(Day 1)
4-55
Gotowy
David Dikun
MMA Jerusalem
Dietrich Zafft Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Male No-Gi / Adults / Pro / 94+ Kg
(Day 1)
Gotowy
Avi Gilbert
Atos Jerusalem
Mattan Chazen Soul Fighters AB Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Adults / White / -77 Kg
(Day 1)
3-73
Gotowy
Yuval Ofer Vaitz
Soul Fighters TLV
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Valentin Krasny Team Bert
Female No-Gi / Adults / Blue / -57 Kg
(Day 1)
1-76
Gotowy
Leah Sitkilov
Soul Fighters AB
Maya Day Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Male No-Gi / Adults / White / -69 Kg
(Day 1)
2-80
Gotowy
Tarek Amsha
Kitober bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Leon Sosonov Soul Fighters AB
Male No-Gi / Adults / Pro / 94+ Kg
(Day 1)
5-70
Gotowy
Aleksei Borodin
Filipenkobjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
יהונדב לביא Soul Fighters AB
Male No-Gi / U21 / Pro / -77 Kg
(Day 1)
8-76
Gotowy
לביא בן עוזרי
Glam Team
Tamir Barham Team ISR-MMAF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Female No-Gi / Adults / White / -63 Kg
(Day 1)
5-67
Gotowy
Yuval Lugasi
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 05:00
Sarah Gaidi Team Bert
Male No-Gi / Adults / Blue / -69 Kg
(Day 1)
4-67
Gotowy
רוני רייס רייס
Itay Mesika Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Male No-Gi / Adults / Blue / -85 Kg
(Day 1)
6-68
Gotowy
David Hodush
Soul Fighters AB
Aviv Lifshitz Team Bert Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Female No-Gi / Adults / Blue / 70+ Kg
(Day 1)
7-60
Gotowy
Orit Mola
Soul Fighters AB
Noga Reshef Team Bert Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Adults / White / -77 Kg
(Day 1)
3-74
Gotowy
Yuval Ofer Vaitz
Soul Fighters TLV
Nati Fridman 217 Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Male No-Gi / Adults / White / -85 Kg
(Day 1)
4-62
Gotowy
Benjamin Yeshaev
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Shavkuta
Male No-Gi / Master 3 (41+) / Brown - Black / -94 Kg
(Day 1)
Male No-Gi / Master 3 (41+) / Brown - Black / -94 Kg
(Day 1)
Male No-Gi / U21 / Pro / -77 Kg
(Day 1)
8-75
Gotowy
Tamir Barham
Team ISR-MMAF
Meitar Rosenfeld Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / U21 / White / -69 Kg
(Day 1)
6-69
Gotowy
Asaf Guetta
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Yoad Tausi Soul Fighters AB
Female No-Gi / Adults / Blue / -57 Kg
(Day 1)
1-75
Gotowy
Michal Baly
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Maya Day Soul Fighters AB
Male No-Gi / Adults / White / -69 Kg
(Day 1)
2-81
Gotowy
Ariel Micailov
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 05:00
Tarek Amsha Kitober bjj
Male No-Gi / Adults / Pro / 94+ Kg
(Day 1)
5-63
Gotowy
Mattan Chazen
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Aleksei Borodin Filipenkobjj
Male Gi / Master 1 (30+) / -94 Kg / Blue - Black
(Day 1)
7-62
Gotowy
Yonatan Graber
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Kobi Benisti Soul Fighters AB
Female No-Gi / Adults / Blue / -57 Kg
(Day 1)
1-73
Gotowy
Leah Sitkilov
Soul Fighters AB
Michal Baly Soul Fighters AB Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41