Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-20
Gotowy
Rei Strugano
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Gad Perez ATOS JIU-JITSU JERUSALEM
Female Gi / U14 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
3-28
Gotowy
Eva German
Checkmat Israel
Neomi Frishta N.S.F - Negev Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / U14 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
1-26
Gotowy
Lee Dekel
Checkmat Israel
Yon Loza Britch Academy Wygrana na punkty - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 52+ Kg
(Day 1)
4-19
Gotowy
Shaiel Borohov
Soul Fighters AB
Itay Shalmayev N.S.F - Negev Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-21
Gotowy
Ben Kishner Tichon
Checkmat Cohen Brothers
Wygrana na punkty - 03:00
Michael Schneider Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-13
Gotowy
אמרי מרקו
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 02:00
Maayan Hochman Israel Survival Jiu-Jitsu
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-21
Gotowy
Liav Ben Yair
Soul Fighters AB
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:50
Idan Ataly Britch Academy
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-17
Gotowy
Mahamod Saif
GLADIATOR MMA&fitness
Priel Vaknin N.S.F - Negev Wygrana na punkty - 02:00
Female Gi / U18 / White / -52 Kg
(Day 1)
8-29
Gotowy
Noya Ostraich
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Dror Bochlin Gat Team Bert
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-22
Gotowy
Guy Burshtein
Soul Fighters TLV
Wygrana na punkty - 04:00
Elvis Lulko ATOS JIU-JITSU JERUSALEM
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -44 Kg
(Day 1)
3-23
Gotowy
Lenny Boaron
Soul Fighters AB
Wygrana na punkty - 03:00
Bar Cohen Soul Fighters AB
Male Gi / U14 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
8-30
Gotowy
Daniel Boaron
Soul Fighters AB
Amit Yonasi Britch Academy Wygrana na punkty - 03:00
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-27
Gotowy
Shaked Vaizman
LOBO TEAM
Talia Hania N.S.F - Negev Wygrana na punkty - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-22
Gotowy
Yonatan Baror
Israel Survival Jiu-Jitsu
Afek Kachtan Budo art team BJJ & MMA Wygrana na punkty - 03:00
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-18
Gotowy
Aaron Mizrahi
Soul Fighters TLV
רני ויסר Checkmat Israel Wygrana na punkty - 02:00
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -25 Kg
(Day 1)
4-20
Gotowy
Shimon Levin
LOBO TEAM
Daniel Karakis Soul Fighters AB Wygrana na punkty - 02:00
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -44 Kg
(Day 1)
3-24
Gotowy
Lavi Israelov
Filipenkobjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Shai Fahima Soul Fighters AB
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-12
Gotowy
Jonathan Raihshtat
N.S.F - Negev
ILAY MORDEHAI N.S.F - Negev Wygrana na punkty - 02:00
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-28
Gotowy
Adva Nahshon
Soul Fighters AB
YAEL HERRMANN Britch Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-19
Gotowy
Yotam Noor
Israel Survival Jiu-Jitsu
Mahamod Saif GLADIATOR MMA&fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Male Gi / U14 / -52 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-23
Gotowy
YONATAN PERTSOVE
Britch Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Eliav Partouche Soul Fighters AB
Female Gi / U14 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
3-25
Gotowy
Eva German
Checkmat Israel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Roni Horovitz Filipenkobjj
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 52+ Kg
(Day 1)
4-21
Gotowy
Shaiel Borohov
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Yonatan Deri Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-20
Gotowy
יוגב רשף
Soul Fighters TLV
Wygrana na punkty - 02:00
Aaron Mizrahi Soul Fighters TLV
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-20
Gotowy
Neorai Refal
LOBO TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Maayan Hochman Israel Survival Jiu-Jitsu
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-23
Gotowy
דניאל גייקובסון
Soul Fighters AB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Rei Strugano Soul Fighters AB
Male Gi / U14 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
8-32
Gotowy
Omer Jacoby
Checkmat Israel
Daniel Boaron Soul Fighters AB Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-24
Gotowy
Liav Ben Yair
Soul Fighters AB
Guy Burshtein Soul Fighters TLV Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Female Gi / U18 / White / -52 Kg
(Day 1)
Gotowy
Noya Ostraich
Soul Fighters AB
Wygrana walkowerem
Dror Bochlin Gat Team Bert
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-24
Gotowy
Lior Shmulko
Macabi Nof hagalil
Oded Damari Rochman Checkmat Israel Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-21
Gotowy
Beeri Stefansko
N.S.F - Negev
Wygrana na punkty - 02:00
Jonathan Raihshtat N.S.F - Negev
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-29
Gotowy
Talia Hania
N.S.F - Negev
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Sapir Barel Israel Survival Jiu-Jitsu