Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-20
완료됨
Rei Strugano
Soul Fighters AB
Won by Submission - 02:58
Gad Perez ATOS JIU-JITSU JERUSALEM
Female Gi / U14 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
3-28
완료됨
Eva German
Checkmat Israel
Neomi Frishta N.S.F - Negev Won by points - 03:00
Male Gi / U14 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
1-26
완료됨
Lee Dekel
Checkmat Israel
Yon Loza Britch Academy Won by points - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 52+ Kg
(Day 1)
4-19
완료됨
Shaiel Borohov
Soul Fighters AB
Itay Shalmayev N.S.F - Negev Won by Submission - 01:55
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-21
완료됨
Ben Kishner Tichon
Checkmat Cohen Brothers
Won by points - 03:00
Michael Schneider Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-13
완료됨
אמרי מרקו
Soul Fighters AB
Won by points - 02:00
Maayan Hochman Israel Survival Jiu-Jitsu
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-21
완료됨
Liav Ben Yair
Soul Fighters AB
Won by Disqualification (disqualification) - 01:50
Idan Ataly Britch Academy
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-17
완료됨
Mahamod Saif
GLADIATOR MMA&fitness
Priel Vaknin N.S.F - Negev Won by points - 02:00
Female Gi / U18 / White / -52 Kg
(Day 1)
8-29
완료됨
Noya Ostraich
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:10
Dror Bochlin Gat Team Bert
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-22
완료됨
Guy Burshtein
Soul Fighters TLV
Won by points - 04:00
Elvis Lulko ATOS JIU-JITSU JERUSALEM
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -44 Kg
(Day 1)
3-23
완료됨
Lenny Boaron
Soul Fighters AB
Won by points - 03:00
Bar Cohen Soul Fighters AB
Male Gi / U14 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
8-30
완료됨
Daniel Boaron
Soul Fighters AB
Amit Yonasi Britch Academy Won by points - 03:00
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-27
완료됨
Shaked Vaizman
LOBO TEAM
Talia Hania N.S.F - Negev Won by points - 03:00
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-22
완료됨
Yonatan Baror
Israel Survival Jiu-Jitsu
Afek Kachtan Budo art team BJJ & MMA Won by points - 03:00
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-18
완료됨
Aaron Mizrahi
Soul Fighters TLV
רני ויסר Checkmat Israel Won by points - 02:00
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -25 Kg
(Day 1)
4-20
완료됨
Shimon Levin
LOBO TEAM
Daniel Karakis Soul Fighters AB Won by points - 02:00
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -44 Kg
(Day 1)
3-24
완료됨
Lavi Israelov
Filipenkobjj
Won by Submission - 00:59
Shai Fahima Soul Fighters AB
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-12
완료됨
Jonathan Raihshtat
N.S.F - Negev
ILAY MORDEHAI N.S.F - Negev Won by points - 02:00
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-28
완료됨
Adva Nahshon
Soul Fighters AB
YAEL HERRMANN Britch Academy Won by Submission - 02:18
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-19
완료됨
Yotam Noor
Israel Survival Jiu-Jitsu
Mahamod Saif GLADIATOR MMA&fitness Won by Submission - 00:24
Male Gi / U14 / -52 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-23
완료됨
YONATAN PERTSOVE
Britch Academy
Won by points - 03:00
Eliav Partouche Soul Fighters AB
Female Gi / U14 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
3-25
완료됨
Eva German
Checkmat Israel
Won by Submission - 00:28
Roni Horovitz Filipenkobjj
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 52+ Kg
(Day 1)
4-21
완료됨
Shaiel Borohov
Soul Fighters AB
Won by Submission - 01:22
Yonatan Deri Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
7-20
완료됨
יוגב רשף
Soul Fighters TLV
Won by points - 02:00
Aaron Mizrahi Soul Fighters TLV
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-20
완료됨
Neorai Refal
LOBO TEAM
Won by Submission - 00:14
Maayan Hochman Israel Survival Jiu-Jitsu
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-23
완료됨
דניאל גייקובסון
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:14
Rei Strugano Soul Fighters AB
Male Gi / U14 / -44 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
8-32
완료됨
Omer Jacoby
Checkmat Israel
Daniel Boaron Soul Fighters AB Won by Decision
Male Gi / U18 / -62 Kg / Blue - Black
(Day 1)
6-24
완료됨
Liav Ben Yair
Soul Fighters AB
Guy Burshtein Soul Fighters TLV Won by Submission - 00:34
Female Gi / U18 / White / -52 Kg
(Day 1)
완료됨
Noya Ostraich
Soul Fighters AB
Won by Walkover
Dror Bochlin Gat Team Bert
Male Gi / U18 / -62 Kg / White
(Day 1)
2-24
완료됨
Lior Shmulko
Macabi Nof hagalil
Oded Damari Rochman Checkmat Israel Won by Submission - 01:42
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-21
완료됨
Beeri Stefansko
N.S.F - Negev
Won by points - 02:00
Jonathan Raihshtat N.S.F - Negev
Female Gi / U14 / White - Grey / -57 Kg
(Day 1)
1-29
완료됨
Talia Hania
N.S.F - Negev
Won by Submission - 01:40
Sapir Barel Israel Survival Jiu-Jitsu