Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
2-14
Afgelopen
Avihu Zepkowitz
Budo art team BJJ & MMA
Gewonnen via Overgave - 01:39
פיודור ציפקין Soul Fighters AB
Female No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
1-17
Afgelopen
Liya Menaker
Soul Fighters AB
Gewonnen via Overgave - 00:39
Lia Kishner Tichon Checkmat Cohen Brothers
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-10
Afgelopen
ILAY MORDEHAI
N.S.F - Negev
Gewonnen via Punten - 02:00
Neorai Refal LOBO TEAM
Female Gi / U12 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
8-17
Afgelopen
GAYA LEBEDINSKY
Soul Fighters AB
Gewonnen via Overgave - 00:04
Linor Alkalay Shpigelmma
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
1-18
Afgelopen
נוי וקנין
N.S.F - Negev
Gewonnen via Punten - 02:00
Liam Sed Budo art team BJJ & MMA
Male Gi / U10 / -28 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
4-12
Afgelopen
Stiven Matsak
Filipenkobjj
Gewonnen via Punten - 02:00
Almog Goldfarb Filipenkobjj
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-10
Afgelopen
Evyatar Frishta
N.S.F - Negev
Gewonnen via Overgave - 00:25
Alon Frish Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 32+ Kg
(Day 1)
8-18
Afgelopen
Uri Milstain
Israel Survival Jiu-Jitsu
Ben Bitan Israel Survival Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:34
Female No-Gi / U12 / White - Grey / -25 Kg
(Day 1)
3-18
Afgelopen
Tamar Yonathan
Israel Survival Jiu-Jitsu
Vika German Checkmat Israel Gewonnen via Overgave - 02:01
Male Gi / U12 / -40 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-12
Afgelopen
עוז פרץ
N.S.F - Negev
Neil Maletzki Soul Fighters AB Gewonnen via Overgave - 00:40
Male No-Gi / U14 / White - Grey / -36 Kg
(Day 1)
6-14
Afgelopen
Amro Masalha
Brothers mma
Yakov Sadik Soul Fighters AB Gewonnen via Overgave - 01:43
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
5-16
Afgelopen
Semyon Iagovkin
Checkmat Israel
Gewonnen via Overgave - 01:01
Thai Tamir
Female Gi / U12 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
8-20
Afgelopen
GAYA LEBEDINSKY
Soul Fighters AB
Gewonnen via Overgave - 00:09
Linor Alkalay Shpigelmma
Male Gi / U12 / -40 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-13
Afgelopen
Niv Gal
Filipenkobjj
Gewonnen via Overgave - 01:28
Dor Halili Budo art team BJJ & MMA
Male Gi / U12 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
4-14
Afgelopen
ITAMAR VANUNU
Soul Fighters AB
Gewonnen via Overgave - 00:36
עומרי ויטק Team Bert
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
Afgelopen
תומר קאופמן
Soul Fighters AB
Gewonnen via Walkover
ארבל מזרחי Budo art team BJJ & MMA
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
1-19
Afgelopen
Roi Ben Shimol
Soul Fighters AB
Meitar Shitrit LOBO TEAM Gewonnen via Overgave - 00:28
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-12
Afgelopen
לאון סנדלרסקי
The Israeli Academy of BJJ & MMA
Gewonnen via Punten - 03:00
Itay Milstain Israel Survival Jiu-Jitsu
Female Gi / U18 / Blue - Black / -70 Kg
(Day 1)
6-15
Afgelopen
Noya Miller
Soul Fighters AB
Abigail Matsko Soul Fighters AB Gewonnen via Punten - 04:00
Male Gi / U14 / -40 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-20
Afgelopen
Ori Raby
Soul Fighters AB
Gewonnen via Punten - 03:00
Roi Klein Soul Fighters AB
Female Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
4-15
Afgelopen
אושרי לנקרי
Soul Fighters AB
Gewonnen via Punten - 01:28
Shahar Entenberg Filipenkobjj
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
5-18
Afgelopen
Naor Malka
Britch Academy
Liav Malka N.S.F - Negev Gewonnen via Overgave - 00:48
Female No-Gi / U12 / White - Grey / -25 Kg
(Day 1)
3-19
Afgelopen
Tamar Yonathan
Israel Survival Jiu-Jitsu
Vika German Checkmat Israel Gewonnen via Overgave - 00:37
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 32+ Kg
(Day 1)
8-19
Afgelopen
Eric Sosna
Israel Survival Jiu-Jitsu
ניתאי גבצו Soul Fighters AB Gewonnen via Overgave - 01:14
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
2-15
Afgelopen
Avihu Zepkowitz
Budo art team BJJ & MMA
Nehoray Mazor Israel Survival Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:31
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-16
Afgelopen
Yonatan Baror
Israel Survival Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Ben Kishner Tichon Checkmat Cohen Brothers
Female Gi / U18 / Blue - Black / -70 Kg
(Day 1)
6-16
Afgelopen
Lia Shalev
Soul Fighters AB
Gewonnen via Overgave - 02:04
Aya Cohen INFINITY
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
Afgelopen
ארבל מזרחי
Budo art team BJJ & MMA
Aylon Kaner Soul Fighters AB Gewonnen via Walkover
Male Gi / U14 / -40 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-22
Afgelopen
Ori Raby
Soul Fighters AB
Or Ephrat Israel Gewonnen via Punten - 03:00
Male Gi / U12 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
4-16
Afgelopen
עומרי ויטק
Team Bert
Gewonnen via Punten - 03:00
Eytan Golan Soul Fighters AB
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
5-17
Afgelopen
Liam Plotkin
Soul Fighters AB
Naor Malka Britch Academy Gewonnen via Overgave - 01:01
Male Gi / U14 / -44 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-23
Afgelopen
Yaniv Leyfer
Britch Academy
Itamar Kalfa N.S.F - Negev Gewonnen via Overgave - 01:44