Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
2-14
Окончено
Avihu Zepkowitz
Budo art team BJJ & MMA
Won by Submission - 01:39
פיודור ציפקין Soul Fighters AB
Female No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
1-17
Окончено
Liya Menaker
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:39
Lia Kishner Tichon Checkmat Cohen Brothers
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
5-10
Окончено
ILAY MORDEHAI
N.S.F - Negev
Won by points - 02:00
Neorai Refal LOBO TEAM
Female Gi / U12 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
8-17
Окончено
GAYA LEBEDINSKY
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:04
Linor Alkalay Shpigelmma
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
1-18
Окончено
נוי וקנין
N.S.F - Negev
Won by points - 02:00
Liam Sed Budo art team BJJ & MMA
Male Gi / U10 / -28 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
4-12
Окончено
Stiven Matsak
Filipenkobjj
Won by points - 02:00
Almog Goldfarb Filipenkobjj
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-10
Окончено
Evyatar Frishta
N.S.F - Negev
Won by Submission - 00:25
Alon Frish Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 32+ Kg
(Day 1)
8-18
Окончено
Uri Milstain
Israel Survival Jiu-Jitsu
Ben Bitan Israel Survival Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:34
Female No-Gi / U12 / White - Grey / -25 Kg
(Day 1)
3-18
Окончено
Tamar Yonathan
Israel Survival Jiu-Jitsu
Vika German Checkmat Israel Won by Submission - 02:01
Male Gi / U12 / -40 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-12
Окончено
עוז פרץ
N.S.F - Negev
Neil Maletzki Soul Fighters AB Won by Submission - 00:40
Male No-Gi / U14 / White - Grey / -36 Kg
(Day 1)
6-14
Окончено
Amro Masalha
Brothers mma
Yakov Sadik Soul Fighters AB Won by Submission - 01:43
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
5-16
Окончено
Semyon Iagovkin
Checkmat Israel
Won by Submission - 01:01
Thai Tamir
Female Gi / U12 / Yellow - Green / -40 Kg
(Day 1)
8-20
Окончено
GAYA LEBEDINSKY
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:09
Linor Alkalay Shpigelmma
Male Gi / U12 / -40 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
2-13
Окончено
Niv Gal
Filipenkobjj
Won by Submission - 01:28
Dor Halili Budo art team BJJ & MMA
Male Gi / U12 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
4-14
Окончено
ITAMAR VANUNU
Soul Fighters AB
Won by Submission - 00:36
עומרי ויטק Team Bert
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
Окончено
תומר קאופמן
Soul Fighters AB
Won by Walkover
ארבל מזרחי Budo art team BJJ & MMA
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
1-19
Окончено
Roi Ben Shimol
Soul Fighters AB
Meitar Shitrit LOBO TEAM Won by Submission - 00:28
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
7-12
Окончено
לאון סנדלרסקי
The Israeli Academy of BJJ & MMA
Won by points - 03:00
Itay Milstain Israel Survival Jiu-Jitsu
Female Gi / U18 / Blue - Black / -70 Kg
(Day 1)
6-15
Окончено
Noya Miller
Soul Fighters AB
Abigail Matsko Soul Fighters AB Won by points - 04:00
Male Gi / U14 / -40 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-20
Окончено
Ori Raby
Soul Fighters AB
Won by points - 03:00
Roi Klein Soul Fighters AB
Female Gi / U12 / White - Grey / -32 Kg
(Day 1)
4-15
Окончено
אושרי לנקרי
Soul Fighters AB
Won by points - 01:28
Shahar Entenberg Filipenkobjj
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
5-18
Окончено
Naor Malka
Britch Academy
Liav Malka N.S.F - Negev Won by Submission - 00:48
Female No-Gi / U12 / White - Grey / -25 Kg
(Day 1)
3-19
Окончено
Tamar Yonathan
Israel Survival Jiu-Jitsu
Vika German Checkmat Israel Won by Submission - 00:37
Male No-Gi / U12 / White - Grey / 32+ Kg
(Day 1)
8-19
Окончено
Eric Sosna
Israel Survival Jiu-Jitsu
ניתאי גבצו Soul Fighters AB Won by Submission - 01:14
Male No-Gi / U8 / White - Grey / -28 Kg
(Day 1)
2-15
Окончено
Avihu Zepkowitz
Budo art team BJJ & MMA
Nehoray Mazor Israel Survival Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:31
Male No-Gi / U12 / White - Grey / -40 Kg
(Day 1)
2-16
Окончено
Yonatan Baror
Israel Survival Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Ben Kishner Tichon Checkmat Cohen Brothers
Female Gi / U18 / Blue - Black / -70 Kg
(Day 1)
6-16
Окончено
Lia Shalev
Soul Fighters AB
Won by Submission - 02:04
Aya Cohen INFINITY
Male No-Gi / U10 / White - Grey / -22 Kg
(Day 1)
Окончено
ארבל מזרחי
Budo art team BJJ & MMA
Aylon Kaner Soul Fighters AB Won by Walkover
Male Gi / U14 / -40 Kg / White - Grey
(Day 1)
1-22
Окончено
Ori Raby
Soul Fighters AB
Or Ephrat Israel Won by points - 03:00
Male Gi / U12 / -48 Kg / Yellow - Green
(Day 1)
4-16
Окончено
עומרי ויטק
Team Bert
Won by points - 03:00
Eytan Golan Soul Fighters AB
Male No-Gi / U12 / Yellow - Green / -36 Kg
(Day 1)
5-17
Окончено
Liam Plotkin
Soul Fighters AB
Naor Malka Britch Academy Won by Submission - 01:01
Male Gi / U14 / -44 Kg / White - Grey
(Day 1)
8-23
Окончено
Yaniv Leyfer
Britch Academy
Itamar Kalfa N.S.F - Negev Won by Submission - 01:44