Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
8-35
Ferdig
Adir Lasri
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 03:00
Fuad Zahereldin Hassan halabi jiu jitsu
Special Category - Entry For Israel Youth Team - U16/-57KG/Gi
(Day 1)
6-50
Ferdig
Alon Dabool
Soul Fighters AB
Ben Maor Soul Fighters AB Seier på submission - 02:28
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-43
Ferdig
Felipe Rapoport
Soul Fighters AB
Dnyl Mymon N.S.F - Negev Seier på submission - 01:41
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-49
Ferdig
Roey Lion
Spider Academy by Piter Taube
Itai Levitan Soul Fighters AB Seier på submission - 03:32
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Ferdig
Itay Mesika
Soul Fighters AB
Seier på Walkover
Koran Haim N.S.F - Negev
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
5-37
Ferdig
Doron Varon
Michel Cohen Academy
Shira Hofi TEAM WEIZMANN MMA Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
7-38
Ferdig
Oriya Peled
TEAM MOREIRA ISRAEL
Seier med poeng - 03:00
Edris Kobla ronen saida academy mma , bjj , kickboxing
Male Gi / Pro / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-45
Ferdig
Nimrod Perlshtein
Soul Fighters AB
Yehonadav Nadav Soul Fighters AB Seier på submission - 01:35
Boys Gi / Yellow - Green / Teen II (14yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
8-38
Ferdig
Lioz Zimin
TEAM MOREIRA ISRAEL
Seier på submission - 02:18
Idan Amitin Teampact
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
4-41
Ferdig
David Djaoui
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 05:00
Yishay Strugano Soul Fighters AB
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
7-39
Ferdig
YONATAN PERTSOVE
Britch Academy
Seier med poeng - 03:00
Yonatan Amoyal Budo art team BJJ & MMA
Special Category - Entry For Israel Youth Team - U16/-52KG/Gi
(Day 1)
1-46
Ferdig
Agam Ochman
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 03:00
Ofek Jacoby Checkmat Israel
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
5-38
Ferdig
Elian Shukron
Soul Fighters AB
Michal Pivovarchik Michel Cohen Academy Seier på submission
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-50
Ferdig
Ilay Peltz
Soul Fighters AB
Denis Babenkov Soul Fighters AB Seier på submission - 01:31
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
6-52
Ferdig
Daniel Blankovich
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 05:00
Yehonatan Yermiyahu TEAM MOREIRA ISRAEL
Male Gi / Pro / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-54
Ferdig
Ben Moyal
Atos Jerusalem
Seier med poeng - 06:00
Shaked Aviman Soul Fighters AB
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -58,5 kg (Light feather)
(Day 1)
4-40
Ferdig
Ofir Ravid
Fight TLV
Guy Burshtein Soul Fighters AB Seier på submission - 01:53
Special Category - Entry For Israel Youth Team - U16/-52KG/Gi
(Day 1)
1-47
Ferdig
Agam Ochman
Soul Fighters AB
Seier på submission - 03:00
Ofek Jacoby Checkmat Israel
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
8-36
Ferdig
Adir Lasri
Soul Fighters AB
Fuad Zahereldin Hassan halabi jiu jitsu Seier med poeng - 03:00
Special Category - Entry For Israel Youth Team - U16/-57KG/Gi
(Day 1)
6-53
Ferdig
Idan Ataly
Turgeman Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:21
Ben Maor Soul Fighters AB
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
7-40
Ferdig
Yehonatan Schewartz
TEAM MOREIRA ISRAEL
Edris Kobla ronen saida academy mma , bjj , kickboxing Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Yellow - Green / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
8-39
Ferdig
Luiza Zhitomirski
Michel Cohen Academy
Lia Shalev Soul Fighters AB Seier på submission - 01:20
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
5-39
Ferdig
Mariem Ben David
Atos Jerusalem
Doron Varon Michel Cohen Academy Seier på submission - 02:57
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -58,5 kg (Light feather)
(Day 1)
4-42
Ferdig
Yali Golan
TEAM WEIZMANN MMA
Seier med poeng - 04:00
Itamar Rabikashi Soul Fighters AB
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
6-55
Ferdig
Zevy Giniger
Atos Jerusalem
Seier på submission - 01:12
Yehonatan Yermiyahu TEAM MOREIRA ISRAEL
Male Gi / Pro / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-56
Ferdig
Shaked Aviman
Soul Fighters AB
Shalev Ellenbarg Soul Fighters AB Seier med poeng - 06:00
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
7-41
Ferdig
Itay Galanti
Checkmat Israel
Oriya Peled TEAM MOREIRA ISRAEL Seier med poeng - 03:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
4-43
Ferdig
David Djaoui
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 05:00
Yishay Strugano Soul Fighters AB
Girls Gi / Yellow - Green / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
8-40
Ferdig
Luiza Zhitomirski
Michel Cohen Academy
Lia Shalev Soul Fighters AB Seier på submission - 00:47
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
5-40
Ferdig
NETA ARPI
Soul Fighters AB
Shira Hofi TEAM WEIZMANN MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
6-54
Ferdig
Daniel Blankovich
Soul Fighters AB
Zevy Giniger Atos Jerusalem Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Special Category - Entry For Israel Youth Team - U18/-62KG/Gi
(Day 1)
2-55
Ferdig
Liav Ben Yair
Soul Fighters AB
Yali Golan TEAM WEIZMANN MMA Seier på submission - 03:39