Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Contact / Cadets (12-13) years / -55Kg
(Day 1)
3-8
Ferdig
Roslan Napso
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Seier på submission - 02:39
Slw Ben David Israel Survival Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-13
Ferdig
Rani Weisser
Checkmat Israel
Seier med poeng - 02:00
Priel Vaknin Elite Fighters Israel
Male Contact / Aspirants (14-15) years / -60Kg
(Day 1)
8-6
Ferdig
Omer Nahari
spirit warriors - Martial Arts Academy
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Aslan Napso Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Boys No-Gi / Yellow - Green / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
7-10
Ferdig
Rom Ohana
N.S.F - Negev
Lenny Boaron Soul Fighters AB Seier på submission - 00:15
Female Contact / Cadets (10-11) years / -35Kg
(Day 1)
8-4
Ferdig
Danielle Volkov
Israel Survival Jiu-Jitsu
Elizaveta Yaskiv TEAM MOREIRA ISRAEL Seier ved dommeravgjørelse - 01:10
Boys No-Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-11
Ferdig
Nehoray Mazor
Israel Survival Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 02:00
Michael Alon Soul Fighters AB
Boys No-Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-15
Ferdig
Liel Dadon
Soul Fighters AB
Refael Ramazanov Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing Seier på submission - 00:23
Male Contact / Aspirants (14-15) years / -60Kg
(Day 1)
8-7
Ferdig
Aslan Napso
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Seier ved dommeravgjørelse - 01:27
Elisha Loevsky
Boys No-Gi / Yellow - Green / Junior I (10yrs) / -49 kg
(Day 1)
6-12
Ferdig
ITAMAR VANUNU
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 02:59
Itay Shlmaiav N.S.F - Negev
Male Contact / Juniors (18-20) years / -65Kg
(Day 1)
7-7
Ferdig
Liav Shahrur
Soul Fighters AB
Shimon Rosenthal Checkmat Israel
Boys No-Gi / Yellow - Green / Junior I (10yrs) / -49 kg
(Day 1)
6-13
Ferdig
ITAMAR VANUNU
Soul Fighters AB
Itay Shlmaiav N.S.F - Negev Seier på submission - 00:24
Boys No-Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
5-12
Ferdig
Lior Mudahi
Soul Fighters AB
Imnoal Pinahsov N.S.F - Negev Seier på submission - 00:08
Boys No-Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -62 kg
(Day 1)
1-13
Ferdig
Shlomo Sachli
Spider Academy by Piter Taube
Stiven Kovaliov Spider Academy by Piter Taube Seier med poeng - 03:00
Girls No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
2-18
Ferdig
Dl Adel
Soul Fighters AB
Liron Izanman N.S.F - Negev Seier på submission - 01:14
Male Contact / Aspirants (16-17) years / -55Kg
(Day 1)
1-9
Ferdig
Eliya Magidish
N.S.F - Negev
Seier på submission - 00:57
Adir Simhi Soul Fighters AB
Boys No-Gi / Yellow - Green / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
7-9
Ferdig
Rom Ohana
N.S.F - Negev
Sher Lezrovz N.S.F - Negev Seier med poeng - 03:00
Girls No-Gi / Yellow - Green / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
6-15
Ferdig
Noa Fruchtman
Israel Survival Jiu-Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse
GAYA LEBEDINSKY Elite Fighters Israel
Boys No-Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)
2-21
Ferdig
Roi Shtoff
Soul Fighters AB
Seier ved dommeravgjørelse
Agam Ochman Soul Fighters AB
Boys No-Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-16
Ferdig
Emanuel Sezanaev
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Refael Ramazanov Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing Seier på submission - 01:38
Boys No-Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -62 kg
(Day 1)
1-14
Ferdig
Stiven Kovaliov
Spider Academy by Piter Taube
Omer Antonir Soul Fighters AB Seier på submission - 00:48
Girls No-Gi / Yellow - Green / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
6-16
Ferdig
Noa Fruchtman
Israel Survival Jiu-Jitsu
GAYA LEBEDINSKY Elite Fighters Israel Seier ved dommeravgjørelse
Boys No-Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-14
Ferdig
Aviv Engel
Soul Fighters AB
Noam Ruviditch Forma Soul Fighters AB Seier på submission - 01:06
Girls No-Gi / Yellow - Green / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
6-17
Ferdig
Noa Fruchtman
Israel Survival Jiu-Jitsu
GAYA LEBEDINSKY Elite Fighters Israel
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-15
Ferdig
Matan Revivo
Israel Survival Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:22
Orrie Rosenski Checkmat Israel
Boys No-Gi / Yellow - Green / Junior I (10yrs) / -49 kg
(Day 1)
6-14
Ferdig
ITAMAR VANUNU
Soul Fighters AB
Seier på submission - 02:06
Itay Shlmaiav N.S.F - Negev
Boys No-Gi / Yellow - Green / Junior II (11yrs) / -37 kg
(Day 1)
7-13
Ferdig
Dor Philosof
Elite Fighters Israel
Seier med poeng - 03:00
Nahal Yakobov Checkmat Israel
Male Contact / Aspirants (14-15) years / -45Kg
(Day 1)
5-11
Ferdig
Arial Maymon
N.S.F - Negev
Seier på submission - 02:10
Idan Talmi MMA TEAM HASID
Boys No-Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-17
Ferdig
Liel Dadon
Soul Fighters AB
Emanuel Sezanaev Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing Seier med poeng - 03:00
Boys No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -46 kg
(Day 1)
6-18
Ferdig
Oriya Peled
TEAM MOREIRA ISRAEL
Seier med poeng - 03:00
Amir Fadlon Israel Survival Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-16
Ferdig
Tom Shabalin
Glam Team
Sahar Lavie Checkmat Israel Seier med poeng - 05:00
Male Contact / Seniors (21+) years / -86Kg
(Day 1)
3-11
Ferdig
Dan Rabinovitch
Ultimate Warrior Academy
Yoav Daniel Team Parisi Seier på submission - 03:57
Boys No-Gi / Yellow - Green / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
7-11
Ferdig
Lenny Boaron
Soul Fighters AB
Seier på submission - 01:55
Sher Lezrovz N.S.F - Negev