Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female No-Gi / White / Adult / -71,0 kg (Medium heavy)
(Day 1)
7-24
Ferdig
Orit Mola
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 05:00
Shai Auerbach MMA TEAM HASID
Girls Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
6-34
Ferdig
Rotem Oranim
Soul Fighters AB
Elizaveta Yaskiv TEAM MOREIRA ISRAEL Seier på submission - 01:03
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
5-20
Ferdig
Amit Reuveny
Soul Fighters AB
Liam Chtaiat Team Parisi Seier på submission - 01:53
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / 20,0 kg
(Day 1)
3-29
Ferdig
Liron Moshe
Soul Fighters AB
Roi Ben Shimol Soul Fighters AB Seier på submission - 01:48
Girls Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Above 48,3 kg
(Day 1)
6-35
Ferdig
Amalya Maor
Soul Fighters AB
Eliah Lasri Soul Fighters AB Seier på submission - 01:52
Boys Gi / Yellow - Green / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-30
Ferdig
Lenny Boaron
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 03:00
Dor Halili Budo art team BJJ & MMA
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -71,0 kg (Middle)
(Day 1)
4-21
Ferdig
Nir Mann
Elite Fighters Israel
Nitay Sade Soul Fighters AB Seier på submission - 03:08
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
5-21
Ferdig
Yehonatan Yermiyahu
TEAM MOREIRA ISRAEL
Ari Schottenstein Atos Jerusalem Seier på submission - 03:42
Boys Gi / Yellow - Green / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-38
Ferdig
Unknown User
Checkmat Israel
Ben Wochinsky Checkmat Israel Seier på submission - 01:54
Boys No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -62 kg
(Day 1)
8-21
Ferdig
Aslan Napso
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:53
Idan Shprints Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Male No-Gi / Pro / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Day 1)
7-25
Ferdig
Shaked Aviman
Soul Fighters AB
Seier på submission - 03:05
Ali Alfadel TEAM WEIZMANN MMA
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-31
Ferdig
Refael Ramazanov
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Seier på submission - 00:51
Lior Mudahi Soul Fighters AB
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-32
Ferdig
Yair Cohen
Britch Academy
Aslan Guscha Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing Seier på submission - 00:45
Boys Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
6-37
Ferdig
Agam Ochman
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 03:00
Lior Gimpelson TEAM MOREIRA ISRAEL
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
4-23
Ferdig
ITAMAR INBAR
Checkmat Israel
Koran Haim N.S.F - Negev Seier på submission - 04:08
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-32
Ferdig
Emanuel Sezanaev
Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Seier på submission - 01:35
Liel Dadon Soul Fighters AB
Boys Gi / Yellow - Green / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-31
Ferdig
Lenny Boaron
Soul Fighters AB
Seier på submission - 01:14
Dor Halili Budo art team BJJ & MMA
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
5-22
Ferdig
Roey Ittah
Koala BJJ
Liam Chtaiat Team Parisi Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Girls Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Above 48,3 kg
(Day 1)
6-36
Ferdig
Amalya Maor
Soul Fighters AB
Eliah Lasri Soul Fighters AB Seier på submission - 01:54
Boys No-Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / -62 kg
(Day 1)
8-20
Ferdig
Ishai Shvili
N.S.F - Negev
Aviv Hania N.S.F - Negev Seier med poeng - 03:00
Male No-Gi / Pro / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Day 1)
7-26
Ferdig
Shalev Ellenbarg
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 06:00
Ben Moyal Atos Jerusalem
Boys Gi / Yellow - Green / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-39
Ferdig
Unknown User
Checkmat Israel
Aviv Engel Soul Fighters AB Seier på submission
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-34
Ferdig
Yakov Sadik
Soul Fighters AB
Itay Edri Soul Fighters AB Seier på submission - 00:27
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -61,0 kg (Feather)
(Day 1)
8-23
Ferdig
Guy Burshtein
Soul Fighters AB
Seier på submission - 03:44
Liav Ben Yair Soul Fighters AB
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-33
Ferdig
Yair Cohen
Britch Academy
Natanel Bohbot Elite Fighters Israel Seier på submission - 01:27
Boys Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
6-38
Ferdig
Agam Ochman
Soul Fighters AB
Lior Gimpelson TEAM MOREIRA ISRAEL Seier på submission - 01:21
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
7-29
Ferdig
Kaseem Ward
Hassan halabi jiu jitsu
Seier med poeng - 03:00
Noam Samuelove Budo art team BJJ & MMA
Boys Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
1-35
Ferdig
Roi Shtoff
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 03:00
Nal Shapso Saida Academy MMA/BJJ/Kick Boxing
Boys Gi / Yellow - Green / Teen III (15yrs) / -69,0 kg
(Day 1)
3-37
Ferdig
Shlomo Sachli
Spider Academy by Piter Taube
Seier på submission - 02:06
Tal Malaev Checkmat Israel
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -71,0 kg (Middle)
(Day 1)
4-22
Ferdig
Nitay Sade
Soul Fighters AB
Seier med poeng - 04:00
Leo Schwebel Atos Jerusalem
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
5-23
Ferdig
Ari Schottenstein
Atos Jerusalem
Amit Bar Maoz Soul Fighters AB Seier med poeng - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -53,5 kg (Rooster)
(Day 1)
6-40
Ferdig
Eldar Gusak
Michel Cohen Academy
Seier på submission - 03:06
Maayan Gedasi Spider Academy by Piter Taube